Коробки виконуються із щільного мікрогофрокартону профіль Е
Розмір коробки (Ш * Д * В): 350*350*40
Відпускається від 500шт
Крафтові або білі картонні коробки для піци та пирогів використовуються піцеріями, пекарнями й ресторанами для доставки продукції клієнтам. Відкидна кришка забезпечує швидкий та зручний доступ до вмісту, що значно спрощує процес пакування й видачі замовлень. Конструкція коробки допомагає довше зберігати тепло, свіжість та аромат продукту. Також можливе нанесення вашого логотипу або фірмового дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.


Відправка з 06 червня 2026