Коробки виконуються із щільного мікрогофрокартону профіль Е
Розмір коробки (Ш * Д * В): 450*450*40
Відпускається від 500шт
Крафтові або білі картонні коробки під піцу або для пирогів використовуються піцеріями, пекарнями та ресторанами для доставки продукту додому. Відкидна кришка забезпечує швидкий доступ до піци, що спрощує процес пакування та видачі замовлення. Дана конструкція дозволяє зберегти тепло та аромат продукту на довгий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Крафт |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.


Відправка з 06 червня 2026